Modulární nízkoenergetický dům k bydlení na klíč

Česká výroba - modulová dřevostavba řady Platinum. Energeticky spadající do třídy B – naše TOP řada. Konstrukce domu je řešena z lepených KVH hranolů. V základní ceně dům obsahuje: plochá střecha vč. oplechování, fasáda (modřínová palubka rhombus, modřínová palubka pero/drážka, cetris deska nebo tažená fasáda – lepidlo v perlince), plovoucí lamino podlaha, stěny a stropy sádrokarton, výmalba bílá, bezpečnostní vchodové dveře plné nebo prosklené, okna a balkónové dveře plastov v provedení trojsklo, vnitřní dveře obložkové otevírací hladké, LED osvětlení, kompletní vybavení koupelny (keramický dlažba, keramický obklad na celou výšku stěny, WC závěsné Geberit, umyvadlo se skříňkou, sprchová vanička a zástěna (případně vana), el.bojler 80l, topný žebřík).

https://www.lavarohouse.cz/nove-mobilni-domy-platinum-329/

 

Kolaudovatelný dům pro trvalé bydlení s možností získání hypotéky.

 

 

MÁTE DOTAZ ?

Volby formuláře

 

 
 

Poučení o zpracování osobních údajů
Po odeslání bude společnost TOP Mobilní domy s.r.o. (IČ: 06505902) zpracovávat a spravovat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vytvoření nabídky mobilních domků. více

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.